Ana Sayfa

-Şubat Dönemi Sorumluluk Sınav Takvimi - 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Çalışma Takvimi

Yüzme Takımımız İlçe Birincisi Ürdün Dil Eğitimi Programı -2015 Öğrenci Takip Sistemi

"BEYOĞLU'nda SPOR MEVSİMİ" adlı proje kapsamında düzenlenen yüzme müsabakalarında takım halinde şampiyon olan okul takımımızı kutlarız.

Kardeş Okul İşbirliği çerçevesinde Ürdün'ün başkenti Amman'da Al Hasad Al Tarbawi ve Al Madaris Al-Nuzum okullarında Dil Eğitimi Programına katılacak Hazırlık Sınıfı ve bazı 9. sınıf öğrencilerimizi 01-02 Nisan 2015 tariherinde yolcu ettik.Öğrencilerimize başarılar dileriz.

Programla ilgili gelişmeleri ve fotoğrafları buradan takip edebilirsiniz.

15 Mart - 31 Mart Öğrenci Takip Çizelgeleri Yayınlanmıştır


Vali Bey'in Okulumuzu Ziyareti Kur'an-ı Kerimi Güzel Okuma ve Hafızlık Yarışması İstanbul Bölge Finalleri Acı Kaybımız

İstanbul Valisi Sayın Vasip ŞAHİN 29 Nisan 2015 Çarşamba günü okulumuzu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen "Genç Sada" Kuran-ı Kerim´i Güzel Okuma Yarışması ve “Kur’an’ın Genç Muhafızları” Hafızlık Yarışması İstanbul Bölge Finalleri okulumuz ev sahipliğinde 26 Nisan 2015 Pazar günü yapıldı. Okulumuz 2011 mezunlarından Okul Birincimiz, 29 Mayıs Üniversitesi İslami İlimler Öğrencisi  Hafız Abdulkerim KAR, geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Kendisine Allahtan Rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz.


Balkanlar Turu 11. Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah GÜL'ün Okulumuzu Ziyareti Prof. Dr. Nevzat TARHAN Semineri

 Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Gezi İnceleme Ve Tanıtım Kulübü olarak 17 kişilik bir öğrenci grubu ile Müdür Yardımcımız İshak Aydın ve Tarih Öğretmenimiz Mehmet Özkaraman eşliğinde 15-22 Mart 2015 tarihleri arasında bir haftalık Balkan Turunu gerçekleştirdik.

11.Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah GÜL  beraberinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Ali ŞAHİN ve Ak Parti Genel Başkan Başdanışmanı Sayın Hüseyin ÇELİK 06.03.2015 Cuma günü okulumuzu ziyaret ettiler.

10 Nisan 2015 Cuma günü Türkiye’nin ilk nöropsikiyatri hastanesinin Yönetim Kurulu Başkanı ve Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Sayın Nevzat TARHAN okulumuz öğretmen, öğrenci ve velilerine yönelik olarak “ Sağlam Kişilik Yapısı Geliştirme” konulu seminer verdi.


Beyoğlu Belediye Başkanı'nın Ziyareti Umre Ziyareti Ahmet Davutoğlu'nun Ürdün Selfie'si
 Beyoğlu Belediye Başkanı Sayın Ahmet Misbah DEMİRCAN ile öğrencilerimiz bir sohbet toplantısı gerçekleştirdiler. Geleneksel hale gelen yıl içerisinde başarılı öğrencilerimizin ödüllendirilmesi bu yıl da devam etmiştir.  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, öğrenci değişim programı çerçevesinde Arapça eğitim almak üzere Ürdün'de bulunan okulumuz öğrencilerini kaldıkları Amman Gençlik Merkezi'nde ziyaret etti.


Yazarlar Okullarda Projesi Okulumuz "HAZIRLIKLI" Banka Hesap Numaraları
 Şiirin İslam düşüncesindeki yeri, İslam'ın şiire bakışı ve Kuran-ı Kerim 'in şiire-şairlere yaklaşımı konuşuldu.

Fazlası için Tıklayınız   
Okulumuzda 2013- 2014 eğitim öğretim yılından itibaren Arapça ağırlıklı İngilizce kapsamlı “Yabancı Dil Hazırlık Sınıfı” bulunacaktır. Hafta Sonu Hazırlama Yetiştirme Kursu Hesabı ve Okul Aile Birliği Hesabı

     

ARŞİV HABERLERİ

ADRES LİNKLER
 İmrahor cad.No:88 Sütlüce
       Beyoğlu / İSTANBUL
T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
  beyogluanadoluihl@hotmail.com Din Öğretimi Genel Müdürlüğü
   0212 210 24 12-13-14-15 İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü
  Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
 
  Beyoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı
 
  Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi
Mezunları Derneği