Ana Sayfa

-Şubat Dönemi Sorumluluk Sınav Takvimi-Ürdüne gidecek öğrencilerimizin dikkatine! Muvaffakatname -  2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Çalışma Takvimi

11. Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah GÜL'ün Okulumuzu Ziyareti Ürdün Dil Eğitimi Programı Öğrenci Takip Sistemi
11.Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah GÜL  beraberinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Ali ŞAHİN ve Ak Parti Genel Başkan Başdanışmanı Sayın Hüseyin ÇELİK 06.03.2015 Cuma günü okulumuzu ziyaret ettiler.

Kardeş Okul İşbirliği çerçevesinde Ürdün'ün başkenti Amman'da Al Hasad Al Tarbawi ve Al Madaris Al-Nuzum okullarında Dil Eğitimi Programına katılacak Hazırlık Sınıfı öğrencilerimizin gidiş ve dönüş tarihleri ile diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.


MUVAFFAKATNAME indirin...
TAAHÜTNAME indirin...

16 Şubat - 28 Şubat Öğrenci Takip Çizelgeleri Yayınlanmıştır


Hızlı Okuma Eğitimi Stand Up Gösterisi Münir Arıkan Semineri
9

Okulumuzda 17 Mart 2015 Perşembe günü istekli 50 öğrencimize Türkiye Hızlı Okuma Şampiyonu Sayın Cahit Şimşek hocamız Hızlı Okuma Eğitimi vererek bu eğitimi hızlıgo.com üyeliği ile destekledi. 

Televizyon ve Radyo Yapımcısı ve İslami Stand-Up’çı olarak tanınan Recep DEMİRKAYNAK, 10.03.2015 tarihinde öğrencilerimizle okulumuz konferans salonunda büyük ilgi ile karşılandı. 18.02.2015 tarihinde 10.00- 12.30 saatlerinde Okulumuz Hazırlık ve 9.sınıf öğrencilerine yönelik olarak “Başarı ve Motivasyon 2” semineri veren Kişisel Gelişim Uzmanı Eğtimci Yazar  Münir ARIKAN aynı gün 13.30-16.00 saatleri arasında da “Sıradışı Yazarlık” konulu söyleşiyle Cevher Grubu 11 ve 12. Sınıf öğrencilerimizle bir araya geldi.


Yusuf Özkan ÖZBURUN Semineri İstanbul Ticaret Üniversitesindeydik Dr. Nureddin NEBATİ'nin Ziyareti
2 Mart 2015 Pazartesi günü Sosyolog, Eğitimci, Yazar Sayın Yusuf Özkan ÖZBURUN “Bir Dahi Gibi Düşünme” konulu semineriyle okulumuz öğrenci ve öğretmenleriyle bir araya geldi. Okulumuz 11. Ve 12. Sınıf öğrencilerimize yönelik YGS Deneme sınavı İstanbul Ticaret Üniversitesi amfisinde 5 Mart 2015 Perşembe günü tam zamanlı olarak yapıldı. Aynı gün öğlen sonra ise öğrencilerimiz “Sanal Mahkeme”de Hukukçuluğun detayları üzerinde yapılan derse katıldı.  13 Şubat 2015 tarihinde eski bir velimiz olarak İstanbul Milletvekili Sn Dr. Nureddin NEBATİ ve İstanbul Şehir Üniversitesi İşletme Bölüm Başkanı Sn. Doç.Dr. Melih BULU ile söyleşide bulunduk.


Umre Ziyareti Ürdün Dil Eğitimi Programı Ahmet Davutoğlu'nun Ürdün Selfie'si
Geleneksel hale gelen yıl içerisinde başarılı öğrencilerimizin ödüllendirilmesi bu yıl da devam etmiştir. Kardeş Okul İşbirliği çerçevesinde Ürdün'ün başkenti Amman'da Al Hasad Al Tarbawi ve Al Madaris Al-Nuzum okullarında Dil Eğitimi Programına katılan Hazırlık Sınıfı öğrencilerimiz eğitimlerini tamamlayarak 07.06.2014 tarihinde yurda dönüş yapmışlardır.  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, öğrenci değişim programı çerçevesinde Arapça eğitim almak üzere Ürdün'de bulunan okulumuz öğrencilerini kaldıkları Amman Gençlik Merkezi'nde ziyaret etti.


Yazarlar Okullarda Projesi Okulumuz "HAZIRLIKLI" Banka Hesap Numaraları
 Şiirin İslam düşüncesindeki yeri, İslam'ın şiire bakışı ve Kuran-ı Kerim 'in şiire-şairlere yaklaşımı konuşuldu.

Fazlası için Tıklayınız   
Okulumuzda 2013- 2014 eğitim öğretim yılından itibaren Arapça ağırlıklı İngilizce kapsamlı “Yabancı Dil Hazırlık Sınıfı” bulunacaktır. Hafta Sonu Hazırlama Yetiştirme Kursu Hesabı ve Okul Aile Birliği Hesabı

     

ARŞİV HABERLERİ

ADRES LİNKLER
 İmrahor cad.No:88 Sütlüce
       Beyoğlu / İSTANBUL
T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
  beyogluanadoluihl@hotmail.com Din Öğretimi Genel Müdürlüğü
   0212 210 24 12-13-14-15 İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü
  Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
 
  Beyoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı
 
  Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi
Mezunları Derneği